Právě začíná víkend bez DPH - sleva 21% na vše!

Jak vybírat plavky podle typu poprsí?

Plavky
Jak vybírat plavky podle typu poprsí?

Asymetrické:

Pokud máte asymetrické poprsí, směřujte svou pozornost na vrchní linii plavek. Vybírejte takový vrchní díl, který opticky zvětší poprsí a také jej hezky nahrne do středu. Ideální mohou být bikiny s push-up podprsenkou, do které navíc vložíte vycpávky, a ty pomohou vyrovnat nerovnosti.

 

Do široka usazené poprsí:

Ňadra, která jsou od sebe daleko, potřebují bikiny, které je nahrnou k sobě. Pokud vybíráte model s kosticemi, hledejte ty ve tvaru “C”. Pomohou je zvednout a lépe posbírat.

 

Ňadra těžká ve spodní části a méně pevná v horní linii:

Taková ňadra potřebují optimální přizvednutí. Ideální budou vyztužené košíčky a také ty s kosticemi ve tvaru “U”.

 

Menší, ploché poprsí:

I drobné poprsí může v bikinách vypadat atraktivně! Dosáhnete toho díky detailům jako volánky a nebo všelijaké zavazování. Ideální pro malé poprsí jsou trojúhelníčkové bikiny s posuvnými košíčky, nebo podprsenka typu bandeau.

 

Plné, kulaté poprsí:

Tento typ ňader Vám může každá žena závidět. Nejsou problematická, takže můžete vybírat vrchní díly push-up, trojúhelníčky, ale i bandeau.

 

Jednodílné plavky

Pokud se v bikinách necítíte pohodlně, vsaďte na jednodílný model. Máte větší poprsí? Zaměřte se na oporu v podobě kostic, vyztužené či tvarované košíčky a také široká ramínka. Dámy s menším poprsím by se měly zaměřit na kousky s dekoltem do “V” a také vyztužené košíčky.


Další články

Kolekce
Katalog spodního prádla Gorteks 2021

Katalog spodního prádla Gorteks 2021

Číst článek
Móda
Trendy roku 2020

Trendy roku 2020

Číst článek
Kolekce
Katalog spodního prádla Kinga 2020 zima

Katalog spodního prádla Kinga 2020 zima

Číst článek