Pánská pyžama

Pánská pyžama

Pánská pyžama v zimě zahřejí a vám se z nich nebude ráno chtít ani převlékat. Jsou nejen pohodlná, ale i stylová. A nezáleží na tom, jestli máte raději jednobarevné oblečení, kostky nebo vtipné vzory. U nás si vždy vyberete. Všechna pyžama pro muže jsou ušita z kvalitních a prodyšných materiálů. A dokonalý komfort vám zajistí i pohodlná guma v pase.

Pánská pyžama pro každé roční období

Vyberte si z naší nabídky pánské pyžamo, které vám sedne jako ulité. V létě určitě přivítáte krátký rukáv nebo pyžamové šortky. Na zimu doporučujeme pořídit dlouhé nohavice, pro váš maximální komfort a nohy v teple. Pánská pyžama jsou dokonalým dárkem k narozeninám i Vánocům. Pokud máte doma seniora a přemýšlíte, co mu koupit, vyberte mu z naší nabídky pánské pyžamo pro seniory. V nabídce jsou nejen pyžama, ale i slušivé noční košile s noční čepičkou v kompletu. Pohodlná, teplá i letní, různých barev, vzorů i velikostí.

Náš TIP: Nakupte víc pyžam a kombinujte je mezi sebou podle svého vkusu. Za teplých nocí vynechejte tričko a spěte pouze v trenýrkách. Doplňte si pyžámko ještě o huňatý pánský župan z naší nabídky a nenechte se překvapit prvními mrazíky.