Noční košilky a košile

Noční košilky a košile

Luxusní pocit z krajkové noční košilky  či saténové? To jsou výjimečné vyjímečné dámské noční košilky LaNotte. Ať už toužíte po pohodlí a chcete v nich spát každou noc nebo hledáte odvážnější model pro zvláštní příležitosti. Vždy si užijete ten dokonalý pocit z perfektně padnoucí noční košilky. V naší nabídce najdete dlouhé noční košilky bez rukávu, s krátkým rukávem či s dlouhým rukávem. Stejně tak noční košilky pro seniory.

Saténové nebo dlouhé noční košilky z bavlny?

Vybírejte z nepřeberného množství barev a střihů. Oblíbili jste si třeba tenká ramínka, nebo se vám líbí spíš krátké rukávky? Na horké letní dny doporučujeme vybírat z nabídky saténových košilek nebo bez rukávu. Satén v létě osvěží a dodá vám šmrnc. Nezapomněli jsme ani na maminky a mateřské noční košilky.  

Pro ženy plných tvarů a sexy křivek jsme připravili speciální nabídku nočních košilek pro plnější tvary. Tyto košilky jsou šité tak, aby se v nich každá žena cítila sexy. Zvýrazní vaše výrazné partie, a naopak nedostatky skryjí.

Náš TIP: V noční košilce vypadá perfektně i kypřejší postava. Stačí se dívat po splývavých materiálech a rafinovaně umístěných krajkách. Noční košilka je dokonalým intimním dárkem pro každou ženu. Navštivte naši sekci a podívejte se na levné noční košilky v akci, které pro vás pravidelně připravujeme.