Dětské župany

Dětské župany

Po koupeli či sprše, když je dítě omýváno čistou vodou, není nic lepšího než ho zabalit do měkkého a teplého županu. Dětské župany nejenže chrání proti chladu, ale také mohou sloužit jako magický plášť nebo hrdinský kostým. 

Materiály, které hřejí a chrání

Bavlna: Zejména froté je oblíbeným materiálem pro župany díky své schopnosti rychle sají vodu a poskytují teplý a měkký pocit.

Mikrovlákno: Je měkké a teplé, což z něj činí ideální materiál pro chladnější měsíce.

Flanel: Teplý a měkký materiál, ideální pro zimní období.

Designy, které rozjasní den

Zvířecí motivy: Župany s ušima, ocasem nebo tváří zvířete mohou děti proměnit v malé medvídky, zajíčky či jiné roztomilé stvoření.

Pohádkové postavy: Pro princezny, superhrdiny a dobrodruhy jsou župany s obrazem oblíbených postav ideální.

Jednoduché a elegantní: Pro ty, kteří dávají přednost jednoduchosti, jsou k dispozici župany v jednobarevném provedení s minimálními detaily.

Bezpečnostní prvky

Široké pásky: Pásky šité do županu zabraňují ztrátě nebo potenciálnímu nebezpečí zaškrcení.

Nevelká délka: Kratší župany pomáhají předejít potáčení nebo zakopávání, což může být nebezpečné.

Dětské župany nabízejí kombinaci pohodlí, tepla a zábavy. Mohou proměnit běžný postkoupelnový rituál v dobrodružství plné magie a fantazie. Při výběru dětského županu bychom měli klást důraz na kvalitu, bezpečnost a samozřejmě také na to, aby se to našemu dítěti líbilo a cítilo se v něm dobře. Představte si radost a vzrušení, když vaše dítě objeví nový župan se svým oblíbeným vzorem nebo charakterem!