Dětská pyžama

Dětská pyžama a župany v naší nabídce jsou šity z funkčních a kvalitních materiálů vhodných pro citlivou dětskou pokožku. Vybírat si můžete z mnoha různých velikostí i značek. Najdete u nás dětská pyžama i dětské župany dívčí i pro kluky od 2 let. 

Velmi oblíbené jsou huňaté župany pro děti, které jsou navíc opravdu měkoučké. Děti je prostě milují. Pokud hledáte vhodný dárek pro vaši ratolest, pak stylové dětské pyžámko nebo huňatý dětský župankapucí může být super řešením.

Overal nebo klasické dětské pyžamo a župan

Nevíte, zda se rozhodnout pro klasické dětské pyžamo nebo vzít raději dětský overal? Velkou výhodou overalu je, že se nemůže vyhrnout i když se vaše dítko v noci odkope. Nicméně nevýhodou může být, že nejde rozdělit na dva díly, tedy musí se vždy vysvléknout celý.

Klasické bavlněné dětské pyžamo je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Vyberte si s krátkým či dlouhým rukávem pro kluky i holky

Náš Tip: Potěšte své nejmenší členy rodiny krásným Vánočním či narozeninovým dárkem v podobě huňatého župánku s kapucí. Ať se mohou zachumlat vždy, když jim bude zima. Uvidíte, že budou nadšené a župan se stane jejich nepostradatelným domácím outfitem. Dětské župany jsou prostě „fluffy“.