Sportovní podprsenky a topy

Jen kvalitní sportovní podprsenka, která dobře sedne, udrží vaše prsa po celou dobu na svém místě. Sportujte bezbolestně a nenechte svá prsa, aby vás omezovala v pohybu. V případě, že pro vás pohodlí při sportu není dostatečným argumentem, přesvědčí vás zdravotní stránka. Při větším pohybu dochází k namáhání prsní tkáně, poprsí nám zkrátka „skáče“. Pokud na sobě nemáte podprsenku, která ňadra dostatečně zpevní a zamezí nadměrnému pohybu, dochází k trvalému poškození tkáně a vy se můžete do konce života těšit z povislých prsou. Právě proto byste měla výběru sportovní podprsenky věnovat přinejmenším stejně času, jako výběru běžného prádla.Pohodlné sportovní podprsenky a sportovní topy nabízíme v různých barvách i tvarech. Skvěle je proto zkombinujete s vaším sportovním outfitem.

V naší nabídce najdete tyto dámské sportovní podprsenky a topy:

  • Bezkosticové nevyztužené dámské sportovní podprsenky vhodné i pro plnější tvary
  • Podprsenky s nastavitelnými ramínky ve velikostech S – XL
  • Hladké podprsenky bez kostic a výztuže
  • Sportovní topy

Nepřehlédněte levné sportovní topy a podprsenky

Abychom vám nákup u nás zpříjemnili, pravidelně vyhlašujeme akční nabídky a výprodej. Vyberte si, nakupte zboží za více než 999,- Kč a dopravu máte u nás zdarma.

Náš TIP: Pokud se sportu věnujete opravdu naplno, využijte moderní řešení sportovních podprsenek. Podívejte se po materiálech, které odvádějí pot, rychle schnou a jsou prodyšné. V našem sortimentu jsou v nabídce bavlněné dámské sportovní podprsenky, v kterých se budete cítit jednoduše jako v bavlnce. Sportovní topy a podprsenky jsou velmi pohodlné a řada z nich má i krásné dekorativní prvky. Díky tomu je můžete nosit nejen při sportu, ale i při jiných příležitostech. Perfektní jsou třeba na doma.