Sexy prádlo

Sexy prádlo

Plánujete výjimečný večer. Panuje romantická atmosféra, svíčky. Popusťte uzdu fantazii a překvapte partnera smyslným sexy prádlem. Co ale vybrat? Stydlivějším ženám perfektně poslouží sexy košilka. Nenápadně svůdná budete také díky erotickým kalhotkám či tangám. Chcete maximálně zaujmout? Zabrouzdejte mezi komplety nebo sexy bodystocking.

Sexy prádélko v kompletu

Erotickou košilku či body dokonale podtrhne sexy župan, který nažhaví vašeho partnera ještě o trochu víc. Lehké erotické župany jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou jemné a příjemné na dotek. V nabídce najdete také erotické komplety s jejichž nákupem získáte vše v jednom a díky tomu ušetříte peníze i čas. Erotické komplety se skládají z několika dílů – podprsenka, erotická tanga, krajkový pás a podvazky. Buďte smyslná a vyberte si sexy prádlo, které vašeho partnera rozhodně nenechá chladným.

Tip: Rádi vám poradíme to správné erotické oblečení, jak vypadat skvěle i s minimem látky na sobě. Pravidlo číslo 1 je neoblékat se do prádla, ve kterém se necítíte příjemně. Máte-li velká prsa, vyberte si něco s kvalitní pevnou a krásnou podprsenkou. Jestli jsou naopak menší, upoutejte pozornost zajímavými sexy kalhotkami nebo třeba podvazky. A nezapomeňte na sexy doplňky.