Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky

Krásná a přitažlivá. Vyrazte letos k vodě ve dvoudílných plavkách, ve kterých se budete cítit zkrátka nádherně. Stačí jen vybrat ideální střih pro vaši postavu a budete vypadat fantasticky. U nás najdete ten nejširší výběr dvoudílných plavek. Od bikin na šňůrky, přes tankiny, klasické podprsenky s kosticemi či výztuží až po asymetrické tvary.

Dvoudílné plavky na opalování

Pokud jste žena, která se ráda opaluje a vystavuje své tělo slunci, určitě přivítáte různé varianty zavazování horního dílu plavek. Žádná žena nechce mít bílé pruhy od plavek. Ty odvážnější vršek sundají. Pokud mezi ně nepatříte pořiďte si plavky se zavazováním za krkem a druhé s odnímatelnými ramínky. Nemůže se vám tak stát, že po dvou dnech na pláži budete mít bílé pruhy ve výstřihu.

Tankiny zahalí nedostatky a zvýrazní přednosti

Máte raději dámské dvoudílné plavky, které zahalí nedostatky, ale zvýrazní vaše přednosti? Pro vás tu jsou tankiny. Vrchní díl je delší a vy se tak nemusíte bát, že odhalíte víc, než chcete.

Náš TIP: Partie, na které chcete upozornit, či zvětšit jejich objem, zvýrazněte barvami, vzory, volánky nebo řasením. Nenápadně naopak působí tmavé barvy bez vzoru. Máte kypřejší postavu a bojíte se, že se do dvoudílných plavek neschováte? Podívejte se po spodním dílu s vyšším pasem. Znovu se vracejí do módy a jsou velmi sexy. Větším ňadrům zase perfektně padne klasický vrchní díl plavek s kosticemi.