Body

Body

Dámské body by nemělo chybět rozhodně v žádném šatníku. Praktický a krásný kousek prádla, který užijete pod jakékoliv zvolené denní oblečení. Naprosto skvělé je spodní prádlo body do těsných kalhot nebo sukně. Už nemusíte hlídat vylézající triko či halenku. Vyzkoušejte například sexy dámské body s měkkými, lehce elastickými košíčky, které vymodeluje vaši postavu. Elegantní a smyslné, dámské body je určeno ženám milujícím komfort. 

Bodyčko pro ženy v mnoha různých variantách

Bodyčko pro ženu by mělo sedět přesně na tělo, aby nevytvářelo nevzhledné faldíky. V naší nabídce najdete mnoho variant barev, střihů i velikostí.  Stačí si vybrat. Navíc pro ženy, které chtějí ušetřit tu máme také akce, kde můžete nakoupit dámské body levně. Nakupujte chytře a vyberte si nové šik kousky do vašeho šatníku.

Náš Tip: Spodní prádlo body můžete nosit v létě i v zimě. Skvěle se hodí na pracovní schůzky, kde potřebujete vypadat profesionálně a zároveň se cítit žensky a sebevědomě. Jestli hledáte spíše nějaký hot kousek na večer, porozhlédněte s v nabídce erotických body pro ženy a vyberte si to co vám sedne nejlépe. Erotické body doplňte také podvazkovými pásy a večer buďte neodolatelná.