Mateřské prádlo

Mateřské prádlo

Těhotenství je nejkrásnější období každé ženy. Oblečení pro těhotné ženy a těhotenské prádlo by tedy mělo být pohodlné, z kvalitního materiálu a přizpůsobeno rostoucímu bříšku i prsům. V našem sortimentu najdete těhotenské spodní prádlo – podprsenky, kalhotky, noční košile, těhotenská pyžama i župany. Vybrat si můžete krásné a pohodlné kojící podprsenky nebo kojící noční košile. Chceme, aby se nastávající maminky cítily naprosto dokonale, a proto mateřské prádlo vybíráme s důrazem na kvalitu a komfort.

Pohodlné oblečení pro těhotné i kojící maminky

V našem e-shopu najdete kvalitní oblečení pro těhotné i kojící maminky. Každý kousek pečlivě vybíráme a v našem sortimentu najdete kvalitní značky jako jsou např. Ava Lingerie, firma, která je na trhu již od roku 1998. Jejím cílem je dodávat ženám kvalitní spodní prádlo, podprsenky různých střihů i barev.

Pokud preferujete krajkové mateřské podprsenky, které jsou nejen praktické, ale také designově propracované, vyzkoušejte značku Gorsenia. Důraz na detail a zdobení u tohoto výrobce rozhodně nechybí. Krásné noční košilky pro těhotné ženy i pohodlné spodní kalhotky od Lupoline si oblíbíte hned na první pohled.

NášTip: Vybavte se do porodnice s předstihem a nakupujte kvalitně a levně. Pořiďte si kvalitní kojící podprsenky, župan i mateřskou noční košilku v akci, nebo pohodlné těhotenské legíny s vysokým pasem a buďte připravena na příchod nového člena rodiny. Až vás prvně uvidí, musíte přece vypadat krásně.