Bodystocking

Bodystocking

Erotický síťovaný sexy overal. To přesně je bodystocking. Patříte k té hrstce nejodvážnějších žen? Nestydíte se podtrhnout svůj půvab a chcete si při erotických hrátkách zvednout sebevědomí? Pak je bodystocking to pravé pro vás.

Z čeho se skládá bodystocking

Jde v podstatě o body spojené se síťovanými punčochami. Pokud bychom přeložili anglický název doslovně pak body stocking = punčochové body. V rozkroku je praktický otvor, díky kterému nemusíte síťovaný overal vůbec svlékat. Je vyroben z kvalitního pružného materiálu, který se dokonale přizpůsobí tělu a nevytahuje se. Body stocking Vám sice pokryje cele tělo, ale protože je průhledný, budete se cítit jako oblečená/neoblečená. Vedle výše zmiňovaného overalu – bodystocking, zde naleznete mimo jiné i svůdné saténové a krajkové košilky.

Náš Tip: Při výběru se zaměřte na správnou velikost. Bodystocking musí sednout na tělo jako druhá kůže. Odhalte více nebo méně. Vybrat si můžete s krátkým i dlouhým rukávem od velikosti S – XL. A omrkněte také akce a výprodej v kategorii erotické prádlo a vyberte si třeba erotické kostýmy nebo erotické komplety a korzety.