Spodní díly plavek

Spodní díly plavek

Oživte své plavky. Najděte si své vlastní řešení. A pořiďte si samostatný spodní díl plavek. Vybírali jsme je pro vás tak, aby šly skvěle kombinovat s různými vrchními díly. Proto jsou většinou jednobarevné, často černé nebo modré. O to mají rafinovanější střihy. Zkuste třeba vázání na boku, vzorované lemy či nízké spodní díly plavek. Nebo si pořiďte znovu moderní spodní díl plavek s vysokým pasem a zamaskujte nenápadně i větší bříško.

Spodní díl plavek s vysokým i nízkým pasem

Ať už vážíte 50 kg i s postelí nebo naopak vám příroda nadělila kypré tvary u nás si přijde na své každá žena. Spodní díly plavek s vysokým pasem zeštíhlí opticky vaše bříško a zakryjí nedokonalosti. Jestli ovšem kalhotky s vysokým pasem nejsou váš styl, pak tu pro plnoštíhlé postavy máme i spodní díly plavek s nízkým pasem. Na výběr jsou lehce nařasené, které se přizpůsobí vašemu tělu nebo s gumou v pase a šňůrkou, díky níž si je vždy upravíte podle svého gusta. Černé spodní díly plavek se hodí snad ke každému vršku a ty barevné krásně oživí starší podprsenku.

Náš TIP: Vrchní a spodní díl dámských plavek zvlášť je pro vás perfektní, pokud máte rozdílné velikosti vršku a kalhotek. Jednoduše si koupíte každý jiný. A plavky vám dokonale padnou. Máte pevný zadeček? Zaujměte na pláži a vyzkoušejte sexy tanga. V nabídce naleznete spodní díly plavek od značek Marko a Ava Lingerie.