Dnes doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu zdarma!

Čepice a barety

Zimní čepice jsou nepostradatelným dílem oblečení, který dokáže velmi účinně chránit zdraví. Z hlavy totiž uniká velké množství tepla, a proto hrozí při nenošení čepic vyšší šance na nepříjemné onemocnění. Zimní čepice jsou v dnešní době vyráběny z takových materiálů, které dokážou tepelné ztráty výrazně minimalizovat a přitom zachovat minimálně tloušťku čepic. V posledních letech se zpátky k zimním čepicím vracejí i chrániče uší. Jejich použitím dochází k dalšímu minimalizování tepelných ztrát v chladných dnech a k ochraně Vašeho zdraví.

Zimní čepice jako módní doplněk

Zimní čepice jsou typickým příkladem, jak funkční kus oblečení může být současně i módní doplněk. V předchozím odstavci byly čepice představeny z funkčního hlediska. Na tomto místě si je představíme jako módní doplněk.

V první řadě se čepice, jako skvělý módní doplněk, vyznačují různorodostí úpletů. Zimní čepice v naší nabídce naleznete v mnoha různých úpletech, čímž je můžete dokonale sladit například se svetry. Dalším přínosem našich zimních čepic do světa módy je jejich barevnost. V naší nabídce nejste při výběru omezeni pouze na černé či šedé čepice. Vybrat si můžete i pestřejší barvy, jako je třeba fialová, růžová či modrá.

Součástí zimních čepic jsou i drobné módní doplňky ať už pletené či korálkové. Vybrat si můžete motivy květin, mašlí, motýlů či klasických bambulí. Drobné doplňky dělají z obyčejných zimních čepic skutečně velmi elegantní módí doplněk. Proto neváhejte a vyberte si čepici právě z naší nabídky.