Dámské čepice a barety

Dámská čepice a baret

Buďte v teple i když venku mrzne a sněží a vyberte si baret nebo čepice, které vás zahřejí i v té největší zimě. Zimní dámská čepice byla ještě před 30 lety vnímána především jako praktický kus oblečení, který měl za úkol jediné – zahřát. V našem e-shopu ovšem nenajdete pouze praktické zimní dámské čepice, ale především moderní a šik barety a zimní čepice pro dámy či podzimní čepice, v kterých se budete cítit naprosto skvěle. Zahřejí, a navíc vám dodají šmrnc a podtrhnou váš jedinečný styl.

Zimní dámská čepice jako módní doplněk

Dámské podzimní a zimní čepice jsou typickým příkladem, jak funkční kus oblečení může být současně i módní doplněk. V první řadě se čepice, jako skvělý módní doplněk, vyznačují různorodostí úpletů. Zimní čepice dámské naleznete v naší nabídce v mnoha různých úpletech, čímž je můžete dokonale sladit například se svetry, šálou i rukavicemi. Dalším přínosem našich zimních čepic do světa módy je jejich barevnost. V naší nabídce nejste při výběru omezeni pouze na černé či šedé čepice. Vybrat si můžete i pestřejší barvy, jako je třeba fialová, růžová či modrá.

Barety pro odvážené ženy

Catherine Deneuve, Greta Garbo či Marilyn Monroe a mnoho dalších slavných žen na dámský baret nedá dopustit. Jedná se o stylový kousek, který není určen pro každou ženu, jen pro ty, které chtějí dát najevo svůj jedinečný styl a vysoké sebevědomí. Barety můžete nosit v mnoha různých variantách. Nasadit si ho můžete klasicky rovně nebo ho posunout do strany a nechat nafouklý či zarolovat lem dovnitř a nasadit více dozadu na hlavu. Dámský baret se dá nosit na tisíc způsobů a záleží pouze na vás, v čem se budete cítit nejlépe. Barety dámské nabízíme v mnoha barevných provedeních, hladké i s ozdobou. Navíc pro vás máme připraveny i akční nabídky a výprodej, kde na vás čekají skvělé kousky za ceny, které vás potěší.

Náš Tip: Součástí zimních čepic jsou i drobné módní doplňky ať už pletené či korálkové. Vybrat si můžete motivy květin, mašlí, motýlů či klasických bambulí. Drobné doplňky dělají z obyčejných zimních čepic skutečně velmi elegantní módí doplněk. Proto neváhejte a vyberte si čepici právě z naší nabídky.