Pánské plavky

Pánské plavky

Dáváte si kondičně každý týden pár bazénů? Potřebujete pánské plavky na dovolenou k vodě? Nebo dokonce obojí? U nás si vždy vyberete pohodlné plavky, které perfektně padnou. Neškrtí, nepadají a budete v nich vypadat skvěle. Jaký jste si oblíbili střih? Máte raději klasické slipové pánské plavky, boxerky nebo volné kraťasy. Máme je hned v několika různých délkách. Od krátkých až po kraťasy těsně nad kolena.

Jaké pánské plavky vybrat

Výběr plavek pro muže je v celku jednoduchý. Pokud preferujete volnější styl, plážovou atmosféru, surfování, sáhněte pro kraťáskových plavkách se šňůrkou v pase. Plavky jsou pohodlné, nikde neškrtí a nosit se dají i jako kraťasy. Pro vypracovaná těla tu máme upnuté plavky pánské, které zvýrazní propracované svaly. Pro Beach volejbalisty doporučujeme značku Alpha Male, která nabízí originální vzory i různé střihy pánských plavek a díky tomu si u nich vybere každý. 

Náš TIP: Při nákupu se podívejte, jestli mají plavky pro muže podšívku nebo dokonce speciální kapsu. Díky ní zůstane vše na svém místě a vy si budete užívat vody naplno. A nezapomeňte se podívat do výprodeje a nakupujte levně a kvalitně.