Kojící podprsenky

Kojící podprsenky

Změna velikosti, porod, kojení...mateřství je pro vaše ňadra rozhodně náročné období. Důkladně se na něj připravte a vybavte se kvalitní kojící podprsenkou. Dopřejte svým namáhaným prsům dostatek pohodlí a vhodnou oporu. Naprostou nezbytností kojící podprsenky je praktické odepínání košíčků na speciální klip.

Pokud preferujete pohodlí, podívejte se po kojící podprsence bez kostic. Dokonalý tvar i oporu vašim prsům zase poskytne kojící podprsenka s kosticemi nebo dokonce výztuží. I v kojící podprsence totiž můžete vypadat nádherně. Vybírejte z krásných kousků zdobených krajkami, mašličkami či originálními vzory.

Praktické a pohodlné těhotenské podprsenky

Těhotenské podprsenky jsou vyrobeny z kvalitních nedráždivých a pevných materiálů. Například bavlněné těhotenské podprsenky jsou u nastávajících maminek velmi oblíbené. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant i typů. Podprsenka na kojení poroste díky přizpůsobitelným ramínkům s vámi a v tomto náročném období vám poskytne maximální pohodlí. Nenechte si ujít naše akce a slevy a nakupujte kojící podprsenky levně a v maximální kvalitě.

Náš TIP: Kojící podprsenka bez kostic je perfektně pohodlná i v noci. Přes den, když se chcete cítit krásná a sebevědomá, si pořiďte pevnější podprsenku s kosticemi. Mezi nejoblíbenější výrobce mateřských podprsenek patří AllesGorseniaMitexJarpolAva Lingerie a Gaia.