Spodní prádlo a podprsenky Ava Lingerie

avalingerie-logo-1604045809 Ava Lingerie je výrobce dámského spodního prádla s rodinnými tradicemi, který působí od roku 1998 a vytváří přes 200 pracovních míst. Cílem společnosti je neustále se rozvíjet, rozšiřovat nabídku a zlepšovat kvalitu produktů.

Spodní prádlo značky Ava je navrženo s ohledem na potřeby zákazníků. Posláním je poskytovat ženám nejvyšší možný komfort. Kolekce tvoří nejen podprsenky a kalhotky, ale také prvotřídní plavky. Každá z Vás, bez ohledu na vaši postavu, najde v nabídce vhodný produkt, všechny modely jsou nabízeny v široké škále velikostí v závislosti na ženské postavě. V tuto chvíli nabízí velikosti podprsenek od 60C do 105F.

Na tom abyste se cítila krásné a pohodlně, pracuje skupina talentovaných designérů, kteří vybírají moderní látky, smyslné výšivky a krajky v nejvyšší kvalitě. Detaily zdobící modely potvrzují jedinečnost a rafinovanost Ava Lingerie spodního prádla. Firma udržuje rovnováhu mezi technologickým rozvojem a modernizací s ohledem na životní prostředí a tradici. Ve výrobním procesu proto používá pouze nejmodernější energeticky úsporné stroje, které nepoškozují životní prostředí. Papírové obaly, do kterých je zabaleno prádlo, jsou 100% recyklovatelné. No proste úchvatná firma se širokou nabídkou, ze které si určíte něco krásného vyberete.