Stahovací prádlo

Stahovací prádlo

Toužíte po štíhlejší postavě a nádherném pocitu z toho, co máte zrovna na sobě? Pomůže vám s tím stahovací prádlo, které u nás najdete hned v několika variantách. Stahovací prádlo je vhodné pro ženy po porodu, ale i pro příležitosti, kde chcete udělat dojem a zvýraznit vaše křivky. Stahovací prádlo na břicho vám dopomůže skrýt jemné nedostatky, a to i pod těmi nejužšími šaty.

Dodejte si sebevědomí a vyzkoušejte stahovací prádlo pod šaty

Už dávno se nevyrábí stahovací prádlo jen v praktické hladké variantě. Máme pro vás připraveny krásné krajkové či vzorované stahovací prádlo pod šaty. Najdeme spolu řešení pro všechny rizikové partie. Stačí si jen vybrat, jestli potřebujete pomocí kalhotek tvarovat bříško a zadeček. Nebo zda chcete raději kraťásky pro štíhlá stehna.

Podívejte se i po praktických stahovacích body. Stahovací body se hodí pod šaty nejlépe, nikde se vám nesesune a nebude vytvářet nehezké faldíky. Velmi rafinované a smyslné jsou zase stahovací korzetové pásy.

4 výhody stahovacího prádla

Je rozšířeným omylem, že tvarující kalhotky, spodničky nebo body vyvíjejí tlak na tělo, a jsou proto zdrojem značného nepohodlí. V tomto článku však dokážeme, že se vyplatí po nich sáhnout, zejména při zvláštních příležitostech. Jaké jsou tedy výhody tvarujícího prádla?

 1. Nejdříve to nejdůležitější: vizuální vylepšení vaší siluety.
  Optické "vyretušování" siluety není ani tak výhodou, jako prostě funkcí stahovacího prádla. Nemluvíme však o celkovém zlepšení vzhledu - v obchodech dnes najdeme prádlo, které tvaruje vybrané partie našeho těla. Například kalhotky s vysokým pasem jemně zakryjí bříško, ale ty s nohavičkami ve stylu bikin se již zaměřují na zeštíhlení stehen a pozvednutí zadečku. Střih si tedy můžeme vybrat podle toho, jakou oblast si myslíme, že potřebujeme vytvarovat.

 2. Oblečení na ní lépe sedí
  Doplnění myšlenky z předchozího bodu - korekční prádlo můžeme vybírat nejen podle části těla, ale také podle typu oblečení, které chceme nosit. Díky vypasovanému spodnímu prádlu se šaty nemačkají na divných místech a kalhoty nošené přes zeštíhlující kalhotky na nás vypadají jako model. Chytré střihy a laserové průstřihy navíc zajišťují, že korekční body, slipy a kalhotky neprosvítají ani pod velmi tenkými látkami. Zkrátka budete vypadat fenomenálně, ať už si obléknete cokoli.

 3. Zvyšuje naše sebevědomí
  Přesně tak - vypadáme fenomenálně. Nic nám nezkazí náladu víc než vědomí, že nevypadáme tak, jak bychom chtěli, zejména při významné příležitosti (a zvláště když je v místnosti fotograf!) Na večírky, svatby, rande a jiné oslavy si zpravidla oblékáme korekční prádlo. S vědomím, že vypadáme skvěle, se prostě budeme skvěle bavit! Záhyby, vystouplé bříško, podivně se kroutící látka šatů - na tyto starosti zapomeňte.

 4. Můžeme vypadat opravdu elegantně
  Stlačující, neelegantní korekční prádlo je naštěstí melodií minulosti. Místo toho si nyní můžeme vybírat z různých pěkných slipů, kalhotek nebo body s ozdobnými vsadkami z tylu nebo krajky. Nejenže dokonale plní svou funkci, ale navíc na těle skvěle vypadají. Dodávají eleganci, sex-appeal a, jak bylo zmíněno výše, sebevědomí!

NášTIP: Stahovací prádlo pečlivě vybírejte a volte takovou velikost, která vám padne nejlépe. Pokud máte nějaké to kilo navíc a potřebujete zúžit stehna, vyberte si stahovací pásky (bandaletky), ty vaše nohy ochrání proti oděrkám, a navíc je krásně vymodelují. Vyberte si od našich předních výrobců stahovacího prádla Julimex nebo Miltex.