Stahovací prádlo

Toužíte po štíhlejší postavě a nádherném pocitu z toho, co máte zrovna na sobě? Pomůže vám s tím stahovací prádlo, které u nás najdete hned v několika variantách. Stahovací prádlo je vhodné pro ženy po porodu, ale i pro příležitosti, kde chcete udělat dojem a zvýraznit vaše křivky. Stahovací prádlo na břicho vám dopomůže skrýt jemné nedostatky, a to i pod těmi nejužšími šaty.

Dodejte si sebevědomí a vyzkoušejte stahovací prádlo pod šaty

Už dávno se nevyrábí stahovací prádlo jen v praktické hladké variantě. Máme pro vás připraveny krásné krajkové či vzorované stahovací prádlo pod šaty. Najdeme spolu řešení pro všechny rizikové partie. Stačí si jen vybrat, jestli potřebujete pomocí kalhotek tvarovat bříško a zadeček. Nebo zda chcete raději kraťásky pro štíhlá stehna.

Podívejte se i po praktických stahovacích body. Stahovací body se hodí pod šaty nejlépe, nikde se vám nesesune a nebude vytvářet nehezké faldíky. Velmi rafinované a smyslné jsou zase stahovací korzetové pásy.

NášTIP: Stahovací prádlo pečlivě vybírejte a volte takovou velikost, která vám padne nejlépe. Pokud máte nějaké to kilo navíc a potřebujete zúžit stehna, vyberte si stahovací pásky (bandaletky), ty vaše nohy ochrání proti oděrkám, a navíc je krásně vymodelují. Vyberte si od našich předních výrobců stahovacího prádla Julimex nebo Miltex.