Jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Chystáte se na dovolenou a hledáte vhodné jednodílné plavky pro plnoštíhlé? Máme je pro vás připraveny. Takové, ve kterých vynikne vaše krásná plnoštíhlá postava a vy se v nich budete cítit sama sebou. V našem e-shopu LaNotte.cz si můžete vybrat ty pravé jednodílné plavky pro plnoštíhlé postavy z naší velké nabídky. Monokiny pro plnoštíhlé, jednodílné plavky s odnímatelnými i nastavitelnými ramínky, se zavazováním na zádech nebo za krkem. Nabídka je opravdu pestrá.

I jednodílné plavky pro plnoštíhlé mohou být rafinované a sexy

Jestliže máte nějaké to kilo navíc, nezoufejte. Jednodílné plavky pro plnoštíhlé od značky Marko jsou šité na míru s důrazem na zvýraznění předností a skrytí drobných nedostatků. V naší nabídce najdete například krásné monokiny, které zakryjí bříško, ale ponechají prostor pro fantazii. Pro dokonalý tvar prsou doporučujeme vybírat jednodílné plavky, které jsou vybaveny bočními svislými výztuhami, ty vaše prsa zpevní a dodají jim perfektní tvar.

Jak vybrat správnou velikost?

U každého produktu je tabulka velikostí, která vám pomůže vybrat ty správné plavky na první pokus! Najdete ji přímo u produktu vedle výběru velikosti. Pokud si ale i tak nebude s velikostí jistá, ozvěte se nám společně něco vybereme. 

NášTip: Pokud je před vámi dovolená u moře a chcete na pláži zazářit, vyberte si letní outfit z naší nabídky plážového oblečení. Tunika či praktické a zároveň velmi ženské pareo zahalí v případě potřeby ty partie, které mají zůstat v utajení a vy se budete cítit prostě skvěle. V nabídce najdete také dvoudílné plavky pro plnoštíhlé v mnoha velikostech a barevných provedeních.