Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé

Každá žena bez ohledu na postavu může vypadat sexy a žensky. Pokud se chystáte na pláž nebo k bazénu a hledáte nový outfit pro letní chvíle u vody, vyberte si dvoudílné plavky pro plnoštíhlé postavy, které vám padnou a dodají ženskost a styl. V naší nabídce najdete plavky tankiny pro plnoštíhlé s kosticemi a bez, s push-up vycpávkami, rafinovaným zavazováním v různých velikostech i barvách.

Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé ženy a dokonalé opálení

Hledáte plavky pro plnoštíhlé, díky kterým bude vaše opálení bez chybičky? Vyberte si plavky s odnímatelnými ramínky. Při opalování ramínka sundejte a vyhněte se nedokonalému opálení. Nebo si vyberte dvoudílné plavky pro plnoštíhlé s různými variantami zavazování a střídejte je. Rozhodně je z čeho vybírat. A nezapomeňte se podívat do kategorie výprodej, kde najdete kvalitní zboží za hubičku.

Hledáte plavky, které zvýrazní ňadra, a naopak lehce zakryjí bříško? Pak tu pro vás máme tankiny s kosticemi pro plnoštíhlé, které vaše prsa nadzvednou a dodají jim tvar, a naopak zakryjí kritické partie.

Porozhlédněte se u nás

Nabízíme kvalitní dámské jednodílné a dvoudílné plavky pro plnoštíhlé a tankini plavky. I s pár kily navíc se můžete v dokonale padnoucích plavkách cítit sexy. Oblečte si atraktivní plavky pro plnoštíhlé na LaNotte.cz a doplňte je vhodnými plážovými doplňky. Pokud si chcete vybrat zvlášť spodní díl či vrchní díl plavek, ani to není problém. Pro každou z vás tu máme dámské plavky, v kterých se budete cítit na pláži i u bazénu jako královna.