Bezešvé spodní prádlo

Bezešvé spodní prádlo je pro každého, kdo se rád věnuje jakékoliv sportovní aktivitě. Nelíbí se vám, když jsou někomu vidět švy spodního prádla pod přiléhavým či průsvitným oblečením? Tak právě bezešvé spodní prádlo je pro vás to pravé ořechové. V naší nabídce si můžete vybrat pohodlné bezešvé podprsenky a užívat si sportovní aktivity bez omezení.

Je pohodlné, elastické, perfektně sedí. Bezešvé spodní prádlo je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale výborně jej využijete i při sportovní aktivitě, ať už se jedná o aerobic, zumbu, lyžování či cyklistiku.

Historie bezešvého spodního prádla

Bezešvé spodní prádlo se poprvé objevilo na českém trhu na počátku 21. století. Od té doby se stalo nedílnou součástí kolekcí mnoha značek spodního prádla. Proč se stalo bezešvé spodní prádlo natolik oblíbené? Je mnoho důvodů.

Jako první a nejdůležitější důvod je zajisté materiál. Všichni výrobci bezešvého spodního prádla se nespokojily s obyčejnými materiály, použily microbavlnu, modal s výtažky z Aloe Vera anebo látku z bambusových vláken. Proto je materiál měkký, velmi pružný a dokonale přizpůsobivý Vašim křivkám.

Odpadne vám žehlení

Žehlíte rádi? Dělá se Vám špatně, když vidíte tu horu prádla, která na vás čeká? Nemusíte mít strach, bezešvé spodní prádlo se žehlit nemusí. Navíc ani při častém praní neztrácí své vlastnosti, tvar se nemění, barva nevybledává. Další, co vám rovněž udělá radost, je, že materiál je rychleschnoucí.

 

Bezešvé spodní prádlo z kvalitních materiálů

Jedna z vynikajících vlastností bezešvého prádla je, že při sportovní aktivitě odvádí veškerou vlhkost a vašemu tělu nabízí pocit sucha. V zimních měsících zajišťuje tělu krásné teplo díky dokonalému přilnutí k tělu, ale naopak v létě vás bezešvé spodní prádlo ochladí.

 

Jaké prádlo u nás najdete

V sortimentu bezešvého spodního prádla naleznete jak dámské, tak i pánské variace. Z dámských variací máte na výběr z bezešvých podprsenek s kosticemi, bez kostic, s push-up efektem či klasickou sportovní podprsenku. Za zmínku zajisté stojí i kalhotky, tanga, kalhotky s nohavičkou. Mezi ženami jsou také oblíbená tílka, která můžete používat jak v zimě, tak i v létě jako slušivý svrchní top.

Pánové ocení bezešvé slipy, boxerky, trenkoslipy či trička.

Díky široké barevné nabídce si z bezešvého spodního prádla vybere téměř každý.