Slipy

Slipy

Slipy jsou asi nejklasičtějším kouskem pánského spodního prádla. Ocení je každý muž, který potřebuje, aby mu spodní prádlo skvěle sedělo a bylo nenápadné. Vyberte si z velikostí S – XL, mnoha moderních střihů, různých barev a kvalitních materiálů.

Pánské slipy vykrojené i klasik

Od klasických po moderní vykrojené slipy s tvarováním a barevným lemem. Pánské prádlo z kvalitní bavlny nechá vaši pokožku dýchat. Atraktivní vzhled doplňuje vysoký komfort při nošení. Pokud volíte maximální pohodlí, vyberte si pánské slipy s širokou gumou v pase. Pro romantické večery při svíčkách pak můžete zvolit pánská tanga a zpestřit si tak společné chvilky „něčím novým“.

Nakupujte výhodně

Pánské slipy nabízíme také v cenově výhodných balení po 2 a více kusech. Prozkoumejte naše akce a vyberte si kvalitu za tu nejlepší cenu. Slipy jsou vyrobeny z kvalitních a funkčních materiálů. Pánské slipy z bavlny s příměsí elastanu skvěle sednou a vytvarují partie, které chcete dát na odiv. Nevzhledných faldíků pod těsnými kalhotami se už bát nemusíte. Díky kvalitnímu provedení vám bude spodní prádlo sedět jako ulité.

Náš TIP: Slipy jsou vhodné pro úplně všechny příležitosti. Perfektní jsou například při sportu nebo pod přiléhavé kalhoty.