Samodržící punčochy

Samodržící punčochy

Chcete se cítit rafinovaně a sexy? Přesně tak si budete připadat v samodržících punčochách. Po celý den vydrží na svém místě díky lepícím silikonovým páskům. Vyberete si romantické samodržící punčochy s krajkou, decentní s elastickým páskem či úplně hladké samodržící silonky. Nabízíme klasické tělové samodržící punčochy, výrazné černé nebo sváteční bílé. Ten nejsvůdnější pocit vám pak zajistí vzorované punčochy.

Samodržící punčochy se vzorem či bez

Přemýšlíte, jaké samodržící punčochy si vybrat? Pokud se chystáte na večírek či jinou slavnostní událost, pak doporučujeme vybrat si hladké a decentnější silonky. Vzorované samodržící punčochy volte především pro neformální příležitosti. Na pracovní schůzky vám doporučíme tělové samodržící punčochy.  Vyberte si z mnoha velikostí, vzorů i barev a ciťte se krásně v jakékoliv situaci.

Jaké varianty punčoch u nás najdete

Vyberte si také punčochy nebo silonky, které vám padnou nejlépe a budou vhodné do aktuálního počasí i pro danou příležitost.

Z čeho můžete vybírat:

  • Samodržící – punčohy jsou vybaveny lepící páskou pro dokonalé přichycení
  • Černé samodržící nadkolenky – nadkolenky nejen pro školačky podtrhnou vaši osobnost
  • Podvazkové punčochy – sexy podvazkové punčochy vám dodají rafinovanost a ženskost

Náš TIP: Chcete mít jistotu, že s vašimi punčochami opravdu nic nepohne? Pořiďte si samodržící punčochy na podvazkový pás. A celý den na ně nemusíte ani pomyslet. Samodržící punčochy se hodí i do otevřených bot. Stačí se podívat po těch bez značené špičky. Vybírejte podle označení DEN – čím vyšší tím jsou silonky pevnější a zároveň teplejší.