Průhledné spodní prádlo

Dopřejte si maximální svůdnost i pohodlí a vyzkoušejte průhledné spodní prádlo, které bude jako vaše druhá kůže. Průhledné podprsenky jsou ideální pod průsvitná trička, šaty i topy bez ramínek, průhledné kalhotky vám dopřejí pocit maximálního uvolnění, bez starosti, zda vám někde nevykukuje lem. Vybrat si můžete také erotické noční košilky, sexy body i erotické komplety.

Bez podprsenky a vlastně s podprsenkou

Toužíte chodit bez podprsenky, ale ať už kvůli studu či velikosti poprsí si to nemůžete dovolit? V e-shopu Lanotte.cz najdete vše pro vaše maximální pohodlí. Nemusíte se nutně cítit méněcenná, naopak. Dopřejte si pohodlí s průhlednou podprsenkou, kterou nikdo neuvidí. Budete se tak cítit naprosto svobodně a téměř jako bez podprsenky.

NášTip: Hledáte průhledné spodní prádlo pro větší velikosti? Doporučujeme značky Obsessive a Anais, které se specializují na erotické spodní prádlo pro ženy size plus a rozhodně se jim to daří. Velikosti XXL, 2XL i 5XL nejsou problém a recenze zákaznic jednoznačně potvrzují kvalitu a komfort při nošení.