Balkonetky

Balkonetky

Košíčky nahoře ukončené v jedné rovině a ramínka posazená dál od sebe. Podle toho bezpečně poznáte balkonetku. Někdy se jí také říká bardotka, podle herečky Brigitte Bardot, která ji v 60. letech proslavila. Podprsenka balkonetka má často odepínatelná ramínka. Díky bočním kosticím a silikonovým páskům perfektně drží ňadra na svém místě i bez ramínek. Bardotka podepírá ňadra zespodu, vytváří tak nádherný dekolt. Hodí se pro malá ňadra i plnější tvary.

Balkonová podprsenka s výztuží i bez

V našem e-shopu najdete mnoho variant balkonových podprsenek. Podprsenky s výztuží prsa lehce vyformují a podepřou. Vybrat si můžete podprsenku vhodnou i pro holá záda nebo svatební. U nás si vybere každá žena. Jestliže jsou vaše tvary kypré pak se podívejte do oddělení pro plnější tvary.

Náš TIP: Balkonetka je velmi pohodlná a vhodná ke každodennímu nošení. Oblékněte si ji například k tričku či halence s kulatým výstřihem. A perfektní je pod šaty bez ramínek nebo třeba propínací halenku. Mezi nejoblíbenější výrobce balkonetek patří GorseniaAva Lingerie a GaiaGorteksVena a další.