Push-up podprsenky pro bohatší dekolt

Push-up podprsenky pro bohatší dekolt

Push-up podprsenka je naprostá klasika, která pomáhá ženám k bohatšímu dekoltu. Umí ňadra trochu pozvednout, nebo opticky zvětšit dokonce až o tři velikosti. Efekt push-up podprsenky vytváří vložené, nebo všité vycpávky. Polštářky jsou nejčastěji z pěny, silikonu nebo gelové.

Push-up podprsenky od kvalitních výrobců

U nás si vyberete z velkého množství push-up podprsenek od kvalitních výrobců. Například značka Ava Lingerie nabízí krásné krajkové i hladké push up podprsenky, které padnou jako ulité. Mimo jiné mezi její hlavní priority se řadí ochrana životního prostředí, a proto jsou podprsenky i další spodní prádlo baleny do papírových, 100 % recyklovaných obalů. Pro náročné ženy, které kladou důraz na detail, můžeme doporučit značku Mediolano. Kvalitní materiál, dokonalé propracování a důraz na luxus, tak by se dala tato značka popsat.

Náš TIP: Při nákupu push up podprsenky si dejte opravdu velký pozor, abyste vybrali správnou velikost. Jen dobře zvolená push-up podprsenka zajistí přirozený efekt. Nic nesmí přetékat, ani odstávat. Push-up podprsenky můžete nosit při jakékoliv příležitosti. Vyrábí se ve všech možných barvách, zdobené krajkou i zcela hladké. V nabídce máme i modely s odepínatelnými ramínky. Mezi nejoblíbenější výrobce push-up podprsenek patří Ava Lingerie, GaiaGorteksHenderson a další.