Polovyztužené podprsenky

Polovyztužené podprsenky

Perfektní kombinace tvarování, krásy a pohodlí. To jsou polovyztužené podprsenky. Spodní část košíčku je pevná, většinou hladká a lehce vyztužená. Vrchní je z lehkého poddajného materiálu, který drží ňadra přesně tam, kde je potřebujeme. Často jde o krajku, tyl nebo prodyšnou síťovinu. Dohromady vytváří nádherný dekolt.

Polovyztužené podprsenky levně

Vyberte si z naší nabídky polovyztuženou podprsenku v akci či výprodeji a nakupujte kvalitně a levně. Nebo se podívejte na naše nové kousky, které pravidelně doplňujeme. Objednejte si zboží v hodnotě nad 999 Kč a nechte si ho domů dovézt zadarmo.

Náš TIP: Polovyztužená podprsenka je perfektní pro větší ňadra, která mají někdy tendenci přetékat. Vyhovuje ale i těm menším. Díky tomu, že jsou tyto podprsenky velmi pohodlné, můžete je nosit úplně všude. Navíc jsou velmi rafinované a krásné. Dokonalé jsou proto třeba do práce, kde trávíte spoustu času a potřebujete se cítit jistě a sebevědomě. Mezi nejoblíbenější výrobce polovyztužených podprsenek patří GorseniaAva LingerieGaiaGorteks a další.