Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Podprsenky do hlubokého výstřihu

Nevíte jakou podprsenku zvolit k šatům s hlubokým výstřihem?  Podprsenky pro hluboký výstřih všech velikostí skladem. Volte podprsenku, která má snížený střed. Vybrali jsme pro vás z naší nabídky jen ty nejlepší kousky, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně, no prostě svá.

Vhodné podprsenky do hlubokého výstřihu jsou i samodržící podprsenky, u kterých se nebude muset o nic starat a zajistí vám i holá záda.

Příkladem nechť je podprsenka Push-up podprsenka 146/69. Velmi praktický model push-up podprsenky, který by vám neměl v šatníku chybět. Je ideální pod outfity s hlubokými výstřihy na zádech. Podprsenka má více možností nošení. Je vyrobena z hladkého mikrovlákna. Zapínání je umístěno vpředu, mezi košíčky. Uvnitř košíčků jsou odnímatelné vycpávky push-up, které pomáhají ňadra lépe vymodelovat. Ramínka se taktéž dají snadno nastavit a také zcela odepnout. Obvod tvoří odnímatelný pruh s možností regulace délky. Do kompletu dostanete silikonový proužek obvodu a také proužek, který sníží obvod kvůli výstřihu.  Barevně podprsenku sladíte tak, aby pod oblečení pasovala a nečouhala ven.