Spodní prádlo Mitex

Mitex od roku 1996 nepřetržitě vyrábí spodní prádlo, které zkrášluje ženskou postavu, a hlavně dodává ženám sebevědomí. Firma byla první, která se ujala této obrovské výzvy v našem regionu, a přišla na trh se desítky modelů korekčních, tvarovacích a zeštíhlujících spodních prádel pro ženy.

mitex-logo Už dávno si nevybíráte stahovací prádlo jen z praktických hladkých variant. V nabídce je krásné krajkové či vzorované, stačí jen vybrat, jestli potřebujete vytvarovat bříško, zadeček nebo zda chcete raději štíhlejší stehna.
Nejpopulárnější praktické pomůcky jsou například Bandaletky, komfortní pásky proti odírání stehen. Anebo stahovací kalhotky/tanga jako Iga String. Mitex navíc nabízí trendy a pohodlné podprsenky pro matky a budoucí maminky.

Při vytváření a designovaní spodního prádla je cílem Mitex naslouchat potřebám žen a zpříjemnit jim každý den. Tisíce spokojených zákazníků a jejich důvěra je nejlepším důkazem o kvalitě a spolehlivosti firmy.

Produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek a doplňků dovážených od evropských společností především z Německa, Španělska, Itálie a Francie. Je důležité podporovat evropských výrobců už jenom z hlediska ekologické stopy která ve spolupráci s těmito lokálníma firmami velmi klesá.