Mateřské košilky

Mateřské košilky

Krásné i praktické těhotenské noční košile i kojící noční košile pro novopečené maminky. V našem e-shopu najdete krásné noční košilky z příjemných a kvalitních materiálů, které se krásně přizpůsobí vašemu bříšku a zároveň v nich budete vypadat fantasticky. Pro novopečené maminky máme připraveny noční košile kojící, které mají praktická odepínací ramínka, a tak kdykoliv rychle bez svlékání svršků, můžete miminko přiložit k prsu a kojit kdykoliv bude potřeba.

Těhotenské noční košile od předních výrobců

V našem e-shopu najdete krásné a detailně propracované těhotenské noční košile od značek jako je Italian Fashion – značka která se ve svých kolekcích zaměřuje na spodní prádlo pro nastávající i kojící maminky a těhotenské košilky. Doctor Nap je značka, která se zaměřuje spíše na noční košilky pro nastávající maminky. Ty jsou praktické s minimálním zdobením a krátkými rukávky. Pokud upřednostňujete spíše sportovní styl a pohodlí, pak těhotenské košilky od značky Doctor Nap budou pro vás to pravé ořechové.

NášTip: Připravte se na porod a vybavte se do porodnice včas. V naší nabídce najdete také těhotenské noční košile a kojící noční košile v akci. Nezapomeňte si přibalit také těhotenský župan a kojící podprsenku a těhotenské spodní prádlo a buďte připravena na svou velkou chvíli.