Legíny s vysokým pasem

Doporučujeme legíny s vysokým pasem Bas Bleu, které jsou oblíbené pro svou kvalitu a příjemně se nosí! Vybrali jsme pro vás jen ty nejlepší kousky a za bezkonkurenční cenu. Dámské Legíny s vysokým pasem levně najdete v nabídce výprodej, kde můžete ušetřit, najdete u nás dále push-up tvarující legíny nebo sportovní legíny s vysokým pasem, které vám dopřejí ploché bříško bez nepříjemného pocitu stažení.

Legíny s vysokým pasem pro ploché bříško bez utrpení

Obrovskou výhodou legín s vysokým pasem je především to, že díky své elasticitě udrží vaše bříško ploché bez utrpení. Nikde vás nebudou škrtit ani se v nich nebudete cítit upnutá. Ať už hledáte sportovní legíny s vysokým pasem nebo stahovací legíny s vysokým pasem, vzorované nebo černé, u nás si vybere každá žena.

Push-up legíny vytvarují zadeček

Push-up legíny s vysokým pasem jsou vhodné pro každou ženu, která se nebojí pozvednout své křivky ještě o trochu více. Tvarující legíny s vysokým pasem krásně vytvarují vaše nohy a schovají drobné nedostatky. Vybírat můžete z velikostí S – XL.

Náš TIP:těhotenských legínách s vysokým pasem budete v teple i v pohodlí. Nikde neškrtí a dopřejí vám v těchto krásných dnech komfort a pohodlí. Nejvhodnější na zimu jsou zateplené elegantní legíny s vysokým pasem, které vás díky tloušťce 200 DEN nejen zahřejí, ale dodají vám sebevědomí a ženskost.