Černé legíny

Černé legíny patří do šatníku každé ženy. Vybírat můžete mezi klasickými černými legínami anebo legínami s kapsami, které na první pohled jsou k nerozeznání od klasických kalhot. Určitě vybírejte legíny z kvalitních materiálů, levné legíny vypadají příliš lacině. Proto doporučujeme značku Bas Bleu, která je na trhu přes více než čtvrt století. 

Černé legíny se hodí do společnosti, na sport i na doma

Ať už vyrážíte na večírek, do kina, práce nebo si jdete zasportovat, černé legíny v naší nabídce jsou určeny pro každou ženu bez ohledu na její zájmy či životní styl.

  • Anticelulitidní černé legíny – elastické, krásně vymodelují nohy, obsahují přírodní složky, které napomáhají v boji s celulitidou
  • Lesklé černé legíny – zeštíhlující černé lesklé push-up legíny z kvalitních materiálů a ve velikosti S – XL.
  • Zateplené černé legíny – zateplené legíny s označením 200 DEN vás v zimě zahřejí, a navíc krásně zúží a vymodelují vaše nohy.
  • Stahovací černé legíny s vysokým pasem - tyto legíny jsou navrženy tak, aby vymodelovaly vaše nohy a zároveň díky push-up efektu také váš zadeček.
  • Kalhotové černé legíny – dokonale se přizpůsobí vašemu tělu, a navíc jsou k nerozeznání od klasických kalhot.

Tip: Plánujete-li podvečer vyběhnout do přírody, vybírejte legíny sportovní, které jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a určitě vás nezklamou.