Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Pyžama a župany značky L&L

 

Společnost L&L se již více než dvacet let specializuje na výrobu vysoce kvalitních županů. Je také jediným výrobcem županů z materiálu wellursoft, který má antibakteriální, antialergické a protiplísňové vlastnosti. Značka L&L je uznávaná nej

lal-logo

en v Polsku díky vynikající preciznosti, pečlivosti a důrazu na detail. Jejich výrobky jsou zákazníky vysoce ceněny a vyhledávají je nejen ženy, ale i muži. Společnost L&L také vyrábí župany z materiálů, jako jsou froté, multisoft, termofroté a froté 100% bavlny. Společnost nabízí modely s klasickým límcem i s kapucí. Krátké a dlouhé župany vázané v pase z měkké a nadýchané látky, které jsou ideální pro chladné večery nebo rána. Výrobce L&L vyrábí župany:

Tyto nádherné, do detailu propracované župany se vám budou hodit v každé situaci, nejen doma, ale i v lázních a sauně. Velmi dobré pro každou příležitost, každého vysuší, přikryjí, zahřejí a pohladí. Jsou módní a pohodlné, vyzkoušené mnoha Poláky a očividně oceňované, získaly si velkou oblibu a uznání. L&L je profesionální společnost, která pozorně sleduje potřeby a snaží se vyhovět požadavkům dam i pánů.

Župany L&L jsou šité s ohledem na zákazníka a pro zákazníka

Díky L&L nemusíte na nic rezignovat, výběrem nočního prádla tohoto výrobce spojíte eleganci s pohodlím. Jednoduché, klasické střihy jsou ideální pro každodenní použití. Rychle se oblékají a pohodlně nosí. Jsou ideální pro každý okamžik našeho každodenního života. Módní barvy a vzory dodají šarm každé ženě, která právě vylezla ze sprchy nebo ráno otevře dveře ještě rozespalé pohledné sousedce, která se právě neohlášeně zastavila. V tomto nočním prádle se nebudete stydět za žádné situace a nic vás nepřekvapí. Buďte připraveni na každou příležitost.