Krajková podprsenka

Krajková podprsenka by měla být v každém ženském šatníku. Krajkové spodní prádlo je symbolem něžnosti a svůdnosti. A to především v situaci, kdy chcete udělat svému partnerovi radost a okořenit tak váš milostný život. Krajková podprsenka s kosticemi, bralette nebo bez kostic vám zaručí, že od vás váš miláček nebude chtít odtrhnout zrak.

Krajková podprsenka různých střihů i barev

Porozhlédněte se a vyberte si střih krajkové podprsenky, který je pro vás nejlepší. V naší nabídce najdete nevyztužené i vyztužené krajkové podprsenky, balkonetky, push-up krajkové podprsenky, krajkové polokorzety i samodržící podprsenky s krajkou.

Pro romantické večery je tu krajkové spodní prádlo

Krajkové spodní prádlo patří mezi prádlo erotické, které se stalo oblíbeným doplňkem mnoha žen, a proto také nechybí v jejich šatníku. Krajkové spodní prádlo je ušito z bavlny a jemného mikrovlákna. Můžete si vybírat z celokrajkového provedení nebo z modelů, kde je krajka použita jen jako neodmyslitelný doplněk.

Barvám se meze nekladou, záleží, při jaké příležitosti chcete dané krajkové spodní prádlo využít. Můžete vybírat z odstínů černé, bílé, červené, krémové a mnoho dalších.

Chcete být neodolatelně sexy? Tak si pořiďte krajkové spodní prádlo, které Vám zajistí obdiv nejednoho muže.