Jak vybrat kojící a těhotenskou podprsenku

Jak vybrat kojící a těhotenskou podprsenku? Obě by měly být určitě pohodlné. V těhotenství je důležité víc než kdy jindy, aby měla Vaše prsa dostatečnou podporu a neztratila tak svůj tvar a pevnost. Během této doby se totiž prsa u většiny žen podstatně zvětší. Zhruba od 4. měsíce by měla mít těhotenskou podprsenku každá žena. Nejen proto, aby její prsa držela tvar, ale také proto, že s tím jak se postupně zvětšují, mohou se dostavit bolesti zad a šíje.

Těhotenské podprsenky se šijí z kvalitního elastického materiálu. Pokud vyberete správnou velikost, tak velmi dobře padnou, nikde se nezařezávají a poskytují stoprocentní podporu. Ramínka jsou dostatečně široká a zabraňují tak bolestem zad a šíje. I přesto může být těhotenská podprsenka velmi šik a sexy. U nás si můžete prohlédnout nabídku těchto podprsenek. Máte na výběr z různých střihů a rozmanitých barev.

Kojící podprsenku byste měla zakoupit ještě v průběhu těhotenství. Ideálně na jejím konci, kdy už víte o kolik se Vaše prsa zvětšila. Ale i tak je potřeba počítat s určitou rezervou. Optimální je koupit podprsenku na kojení ještě s o číslo větším košíčkem. Obvod není potřeba zvětšovat. Základem je, dodat Vaším prsům co největší komfort a oporu. Podprsenka na kojení musí především bezvadně sedět a nesmí nikde tlačit. Ať už si vyberete kojící podprsenku s kosticí nebo bez ní. Ty s kosticí jsou jistě vhodnější zejména pro ženy s většími prsy, neboť ta jsou také těžší a kostice je mírně pozvedne. V průběhu kojení jsou prsa vystavena obrovskému pnutí.

Odepínací košíčky Vám zpříjemní kojení Vašeho děťátka. Odepnout se dají většinou jednou rukou, tudíž to jednoduše zvládnete i v případě, že držíte miminko v druhé ruce. I kojící podprsenky nabízíme online v našem obchodě. V nabídce jsou podprsenky různých barev a střihů, s kosticí nebo bez kostice, s širokými ramínky pro větší poprsí, nebo s klasickými ramínky.

Už víte jak vybrat tu správnou kojící a těhotenskou podprsenku? Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky.