Spodní prádlo a podprsenky Gorteks

Kvalitní podprsenky značky Gorteks skladem všech velikosti, typů a barev. Nabídka Gorteks obsahuje dámské spodní prádlo a to především podprsenky (push-up, měkké, vyztužené i polovyztužené), kalhotky, tanga, body, korzety, noční košilky punčochy a další doplňky. Díky dlouholeté zkušenosti s dámským spodním prádlem, firma Gorteks poznala rozličné potřeby ženských prsou a neustále zdokonaluje konstrukce svých výrobků a rozšiřuje svou nabídku velikostí. Značka Gorteks vyrábí podprsenky všech velikostí (v obvodu od 65 do 100cm a košíčky od A do J).

Firma Gorteks začala jako rodinný podnik v 90. letech. V současnosti je to silně se rozvíjející společnost s více jak 100 zaměstnanci. Firma Gorteks byla za svou skvělou práci oceněna několika cenami časopisem Gazele, e-Diamant Forbes & Onet anebo Diamant měsíčníku Forbes.  Celý výrobní proces značky Gorteks se nachází v Polsku, z nejlepších materiálů evropských výrobců.

Příkladem může být úchvatný a nevšední model Stella/B1. Originální push-upka, která dodá Vašemu poprsí ten správný tvar. Ňadra se krásně vymodelují, přizvednou a tím hezky vyniknou.
Košíčky zdobí černá krajka, pod kterou prosvítá béžový podklad. Po stranách košíčků je umístěný černý tyl. Obvod podprsenky tvoří elastický tyl. Mezi košíčky je umístěna ozdobná mašlička a saténové mašle zdobí i ramínka. Vkusný model, ve kterém se budete cítit neobyčejně atraktivně.