Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Spodní prádlo a podprsenky Gorteks

Kvalitní podprsenky značky Gorteks skladem všech velikosti, typů a barev. Nabídka Gorteks obsahuje dámské spodní prádlo, a to především podprsenky (push-up, měkké, vyztužené i polovyztužené), kalhotky, tanga, body, korzety, noční košilky punčochy a další doplňky. Díky dlouholeté zkušenosti s dámským spodním prádlem, firma Gorteks poznala rozličné potřeby ženských prsou a neustále zdokonaluje konstrukce svých výrobků a rozšiřuje svou nabídku velikostí. Značka Gorteks vyrábí podprsenky všech velikostí (v obvodu od 65 do 100 cm a košíčky od A do J).

Firma Goreteks získala za skvělou práci významná ocenění

Firma Gorteks začala jako rodinný podnik v 90. letech. V současnosti je to silně se rozvíjející společnost s více jak 100 zaměstnanci. Celý výrobní proces značky Gorteks se nachází v Polsku a šije z nejlepších materiálů evropských výrobců.

Za skvělou práci získala tyto ocenění:

  • Cena časopisu Gazele
  • e-Diamant Forbes & Onet – Diamant měsíčníku Forbes.  

Příkladem může být úchvatný a nevšední model Charlize/B2. Smyslná, měkká podprsenka, která zvýrazní dekolt. Model je vyroben ze sexy černé krajky se vzorem květin. Mezi košíčky je umístěna drobná ozdoba. Košíčky jsou měkké, ale doplněné kosticemi. Obvod je kombinací tylu i krajky. Ramínka se dají regulovat. Dekolt navíc lemují ozdobné strapsy, které umí dekolt podtrhnout a dodat mu větší sex-appeal. Svislé výztuhy po stranách obvodu fixují podprsenku na těle. Brání jejímu přesouvání. V tomto kousku bude váš dekolt k sežrání. Měla byste podprsenku nechat vyniknout pod nějakým over size nebo lehce průsvitným oblečením.