Spodní prádlo Gina

ginaFirma Milpex s.r.o. byla založená v Hradci Králové v roce 1993. Od té doby prošla celou řadou změn a z malé firmy se stal jeden z největších výrobců a prodejců spodního prádla v České republice. Kalhotky či trenky Gina se pro řadu spokojených zákaznic i zákazníků staly synonymem pro kvalitní a pohodlné spodní prádlo.

Základní kolekce "klasického" šitého spodního prádla z bavlny byla rozšířena o kalhotky a košilky z nových značkových materiálů jako jsou Modal , Lycra , nebo Tactel . Už to není jen dámské spodní prádlo Gina, ale i pánské slipy a trenky dostaly svoji značku Gino.

Dalším významným zlomem ve vývoji firmy bylo rozhodnutí o vytvoření kolekce oblečení pro sport a volný čas Gina collection. Elastické leginy , šortky , trička , mikiny … vše s ohledem na pohodlí při nošení a perfektní zpracování s využitím značkových materiálů jako je Supplex či CoolMax. Obě kolekce jsou samozřejmě bezešvé.

 Bezešvé spodní prádlo Gina splňuje všechny požadavky, které jsou na moderní oblečení od spotřebitelů kladeny. Je pohodlné, elastické, perfektně sedí. Je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale výborně jej využijete i při sportovní aktivitě. Na rozdíl od většiny konkurence jsme se ani u bezešvého prádla nespokojili se základním materiálem, v tomto případě s využitím polyamidového vlákna, ale připravili jsme kompletní kolekci z microbavlny, následně z Modalu , s Aloe Vera a nejnověji i "Bamboo" z bambusového vlákna.