Braletky

Nově jsme zařadili do sortimentu celosvětově oblíbené bralette podprsenky, které jsou působivé netradičními střihy a výběrem kvalitní krajky. Braletka je něco mezi sportovní a krajkovou podprsenkou. Je ušita z nejjemnějších materiálů, je příjemně lehká, krásně se nosí, je prostě sexy. Klasická podprsenka braletka nemá žádné kostice ani výztuhy, často je průsvitná a nemá zapínání, takže se obléká přes hlavu. Relativně nedávný trend, který si zamilovaly ženy s malým poprsím téměř na celém světě. Nejvíce oblíbená je krajková podprsenka bralette, jemná a extrémně ženská. Braletky, pro některé hit, pro jiné velikostně nedosažitelné, budou v této sezoně opět svádět.

Braletka pro romantické chvíle od značky Gorteks

Krásné originální střihy braletek se hodí pro romantické chvíle. V nabídce najdete bralette podprsenky od značky Gorteks, které jsou speciální svým střihem, ale také mají kvalitní zpracování a originální zdobení. Celkový design i kvalita nošení je hodnocena ženami po celém světě velmi pozitivně a značka získala také významná ocenění za kvalitu spodního prádla pro ženy. Krajková podprsenka bralette je ideální pro romantické chvilky i na běžné denní nošení.

NášTip: Vyberte si braletku a k ní i krásné padnoucí kalhotky nebo tanga z naší nabídky. Vybrat si také můžete podprsenky od dalších kvalitních výrobců třeba ve slevě a díky tomu ušetřit i nějakou tu korunu.