10% sleva při použití kódu: OFF10

Ukažte své nožky!

Na podzim se můžete chlubit svými krásnými nohami stejně jako v létě. Jenom se musíte vybavit drobným doplňkem jako jsou punčochylegíny nebo samodržící punčochy. Na výběr máte z bohaté nabídky vzorů, barev a střihů - jisté je, že si určitě najdete něco pro sebe.

Níže najdete krátký návod, který Vás zasvětí do nejnovějších trendů. Přečtěte si jej dřív než se rozhodnete nakupovat :-)

Punčochy

Oblíbenkyň mají asi tolik, kolik mají odpůrkyň. Jsou klasické, nikdy nevyjdou z módy. Pokud dobře vyberete, dokážou krásně zeštíhlit a prodloužit nohy. Hodí se k šatům, sukním, ale také k delším tunikám. Velký hit této sezóny jsou barevné punčochy, punčochy se vzorem a punčochy, které imitují nadkolenky. Toto je zvláště oblíbený kousek hvězdných celebrit. Stylisté doporučují k punčochám nosit krátké jednobarevné sukýnky a boty na vysokém podpatku. Toto sexy spojení plné ženskosti se nachází ve skříni každé milovnice nových trendů. Pokud jste nikdy nebyla zastánkyně punčoch, možná se tuto sezónu necháte zlákat a zhřešíte! Vždyť si můžete vybrat z tolika různých kousků!

Legíny

V poslední době dobývají srdce celebrit i milovnic módních trendů. Velmi populární byly v 80. letech a nyní se vracejí v podobném stylu. Můžete je kombinovat s obyčejnou obuví, podpatky i kozačkami. Nejmodernější kousky jsou imitace kůže a čistě krajkové legíny. Nejčastěji se kombinují s tunikami a svetříky. Široká nabídka Vás jistě zaujme, i kdybyste si měla legíny koupit poprvé!

Samodržící punčochy

Už dlouho jsou považovány za nejerotičtější část ženského oblečení. V této sezóně se objevují v hojnějším počtu. Obléci je můžete i pod kraťoučkou sukni a můžete si být jistá, že se ihned budete cítit smyslněji. Pro zvýšení efektu k nim můžete přidat i podvazkový pas. Už jen samotný pocit, že na sobě něco takového máte, udělá své! Nevěříte? Prohlédněte si nabídku a sama si vyberte. Nejnovějšími trendy jsou punčochy, které imitují samodržící punčochy ve spojení s podvazkovým pasem. Toto není určitě model pro každodenní nošení, ale na rande nebo výjimečnou příležitost se jistě hodí!

Legíny a punčochy se speciálními vlastnostmi

S push-up efektem, kryjící, modelující, zeštíhlující bříško, s relaxujícím účinkem, proti křečovým žílám. Nabídka je čím dál tím větší. Můžete kombinovat a vytvářet vlastni stylizace, ve kterých se budete cítit jako ryba ve vodě. I tyto druhy jistě oceníte.

Nakonec Vám radíme - pokud chcete vypadat bezkonkurenčně, tak si k vybranému modelu pořiďte i tuniku, volné triko, dlouhý svetřík nebo košili.

Váš úspěch bude zaručen!