Dnes sleva 20 % na všechny podprsenky!

Svatební spodní prádlo

Blíží se Váš velký a očekávaný den D? Máte už vybrané ty nejkrásnější svatební šaty, které z Vás udělají princeznu dne, ale na svatební spodní prádlo jste zapomněla? Nevěšte hlavu, hlavní krok jste už k vybrání svatebního spodního prádla udělala, a to, že jste si vybrala vysněné svatební šaty, které hrají důležitou úlohu ve výběru spodního prádla pro nevěsty. Barva a střih svatebních šatů, to jsou dva důležité aspekty k výběru správného svatebního prádla.

Je už léta tradicí, že by nevěsta měla mít ve svůj svatební den téměř vše nové, jednu věc půjčenou, jednu starou a jednu modrou.

Základem celého kompletu svatebního spodního prádla je bezpochyby podprsenka. Podprsenka by měla být natolik pohodlná, aby o ní po celou dobu jejího nošení nevěsta nevěděla a cítila se přitom půvabně a neodolatelně. Mezi preferované svatební podprsenky patří hladké modely nebo modely s jemnou krajkou a ozdobnými kamínky v barvě bílé, champagne či oříšku. Nejžádanějším střihem svatební podprsenky je bardotka. Tato podprsenka se hodí především do korzetových šatů, kdy vyzdvihne Váš neodolatelný dekolt.

V případě, že byste chtěla ve svůj svatební den dosáhnout naprosté dokonalosti, pořiďte si svůdný korzet. Ten si ale můžete pořídit jen, když nebudete mít přiléhavé šaty, které by odhalily víc, než by měly.

V nabídce svatebního prádla by zajisté neměly chybět kalhotky různých střihů, materiálů, barev a zdobení, od klasických přes sexy francouzské až po bezchybná tanga.

Také podvazkový pás by neměl v kolekci spodního prádla pro nevěsty chybět. Nevěsta v něm bude pro svého manžela neodolatelná. K podvazkovému pásu zajisté patří i samodržící punčochy, opatřené silikonovým pásem a krajkami.

Jako třešnička na dortu je modrý podvazek na nožku, který má podobné využití jako svatební kytka pro opačné pohlaví. Ženich jej hodí mezi svobodné může a ten, který jej chytí, by se měl do roka a do dne oženit.