Korzety

Korzety

Svůdné sexy korzety zvýrazní vaše křivky a dodají vám sebevědomí v tu pravou chvíli. Ať už se chystáte na večer plný vášně nebo do společnosti. V naší nabídce najdete korzety s push-up funkcí, korzety pod šaty i s podvazky. Jestli si vyberete bílý nebo černý korzet, je jen na vás.

Korzet pod šaty

Chystáte se na ples, večírek nebo na setkání s přáteli a hledáte korzet, který podtrhne vaše přednosti a perfektně se hodí pod šaty? V naší nabídce najdete push-up korzet, který dokonale vymodeluje vaše poprsí a opticky zúží vaši postavu. Navíc ramínka korzetu jsou snadno regulovatelná, přizpůsobí se tedy každé postavě.

Sexy korzety

Zaujměte partnera novým sexy kouskem při intimních chvilkách. Korzet zakryje nedokonalosti a vy se budete cítit jako královna. Doplňte korzet svůdnými podvazky a kalhotky a tanga z naší nabídky a okořeňte váš milostný život. Váš partner bude nadšený.

Jak vybrat správnou velikost

Dvakrát měř, jednou řež, a to platí i u výběru korzetu. Stejně jako když si kupujete podprsenku, musíte znát své míry. Pokud si nejste jisti, připravte si krejčovský metr a postupujte krok po kroku podle našeho návodu „jak vybrat velikost podprsenky“. Nebo můžete využít tabulku velikostí, kterou najdete u každého produktu.