Sexy župany

Sexy župany

Pro ozvláštnění intimních chvilek nesmíme zapomenout také na erotické župany, které podněcují mužskou fantazii nejen svým střihem a barvou, ale především rafinovanou kombinací různých materiálů (např. tylem, výšivkami, krajkou). Lehké erotické župany totiž dokáží šikovně zamaskovat problematické partie a ty neproblematické naopak zdůraznit. Ženy se pak cítí sebevědoměji a sexy župan rozhodně nažhaví vašeho partnera.

Sexy župany od kvalitních výrobců

Sexy župany vybíráme s péčí, protože víme, že na kvalitě záleží. Vyberte si sexy župan od značky Anais Apparel Luxury Lingerie, která se šitím erotického prádla, a to nejen županů, ale také sexy kalhotek, bodýček, sexy košilek zabývá již od roku 2003. Pokud preferujete spíše eleganci a neprůsvitné erotické župany je tu pro vás značka LivCo Corsetti Fashion.

Erotické župany všech velikostí

V našem e-shopu pro vás máme připravené erotické župany ve velikostech XS - XL. Průsvitné sexy župánky nebo naopak elegantní sexy župánky v různých barvách. Vyberte si podle svého vkusu a překvapte svého partnera, vzrušujícím novým kouskem ve vašem šatníku.

NášTip: Chcete být nepřekonatelně sexy? Pak se podívejte také do nabídky sexy kompletů a korzetů a ukažte svému partnerovi, jak dokonalou ženu má doma. Tomu totiž nikdo neodolá.