Podvazkové pásy

Podvazkové pásy

Podvazkový pás udrží punčochy na svém místě. A hlavně je velmi přitažlivý. Většina pásů se zapíná klasicky na háčky jako podprsenka. Podvazky a podvazkové pásy si proto můžete přizpůsobit, aby perfektně seděly. Nastavitelná je i délka pásků na punčochy. Dopřejte si trochu luxusu s krajkovým podvazkovým pásem. Nebo si naopak užijte hladké kontury bezešvého podvazkového pásu, který zůstane nenápadně skrytý.

Kombinujte podvazky a podvazkové pásy s dalším erotickým prádlem

Podvazky a podvazkové pásy můžete krásně zkombinovat i s dalším erotickým prádlem, ať už hledáte tanga nebo erotické kalhotky, erotické košilky nebo sexy kostýmy, máme je pro vás připravené. Vyberte si podvazkové pásy, které nabízíme v různých velikostech od velikosti S – XL i v mnoha barvách. A nezapomeňte si vybrat také vhodné samodržící silonky a vyrazte dech svému partnerovi.

Náš TIP: Podvazkový pás vám pomůže cítit se výjimečně při všech příležitostech. Je téměř nezbytný pro všechny nevěsty a skvělý na plesy i večírky. Chcete navíc vykouzlit i smyslnou siluetu a vytvarovat boky a bříško? Podívejte se po širším tvarovacím podvazkovém pásu.