Dnes akce -20 % na kalhotky!
Punčochové kalhoty

Punčochové kalhoty

Pohodlné a praktické punčochy si oblékněte vždy, když je to potřeba. Nebo když chcete jen oživit svůj vzhled. Či se trochu zahřát při nepříznivém počasí. Punčochové kalhoty jsou skvělé k sukni, šatům i pod kraťásky. A ke každému outfitu se hodí trochu jiné. Potřebujete nenápadné tělové punčochyklasické černé nebo chcete naopak zazářit s výraznými barvami či vzory? Vyberte si romantické puntíky či krajky nebo naopak sexy síťované punčochy nebo podvazkové punčochy.

Punčochy i punčochové kalhoty do práce i na párty

Vyberte si punčochy nebo punčochové kalhoty pro každou příležitost. Síťované punčochy se hodí k sukni, ale také k dlouhým šatům na tělo, podvazkové punčochy v naší nabídce získáte za hubičku a budete se cítit žensky a přitažlivě. V naší nabídce najdete také vzorované punčochové kalhoty, které vám dodají šmrnc a originalitu.

Jak na výběr silonek?

Denier zkráceně DEN je ukazatel, který určuje sílu/jemnost tkaniny z které jsou silonky vyrobeny. U každého našeho produktu najdete toto označení. Čím vyšší je tento parametr, tím je vlákno silnější a naopak. Pro zimní dny a nohy v teple tedy volte takové silonky, které mají tento ukazatel vyšší než 40 a naopak pro letní dny zvolte nižší označení. Klasické silonky mají označení 15 – 20 DEN.

Náš Tip: Dámské vzorované punčochové kalhoty se hodí k sukni, svetru i šatům. V podstatě je můžete vzít k čemukoliv a dodat tak vašemu outfitu svěží nádech. Podvazkové punčochy pak můžete doplnit také dalšími kousky z naší nabídky jako jsou sexy body nebo sexy košilky. Jestliže hledáte něco skutečně odvážného, pak se nezapomeňte podívat do nabídky bodystocking a překvapte partnera něčím netradičním.