Prodloužení podprsenky

Prodloužení podprsenky

Je vám vaše podprsenka těsná? Zřejmě jste sáhla po nevhodném kousku, který je mimo vaše míry. Prodloužení podprsenky je dnes již běžnou záležitostí, a proto v sekci doplňky najdete vše pro prodloužení obvodu podprsenky, ale i další dámské doplňky k podprsenkám, které by každá žena měla mít při ruce pro nenadálé situace.

Vše pro úpravu podprsenky

Ať je vám podprsenka malá či velká, v našem e-shopu najdete vše potřebné pro rychlou úpravu. Vybrat si můžete prodloužení obvodu zapínání podprsenky, náhradní i ozdobná ramínka k podprsence z různých materiálů, stahovací spony nebo pokud jste shodila nějaké to kilo a obvod podprsenky je vám naopak velký, máme pro vás pásek pro snížení obvodu podprsenky. Vše na jednom místě.

Dejte sbohem zařezávání ramínek

Zařezávají se vám ramínka od podprsenky? V tom případě, jste si zřejmě vybrala špatnou velikost. Ramínka totiž „rostou s podprsenkou“ a to jak délka, tak šířka ramínek (velmi jednoduše řečeno). V našem e-shopu si můžete vybrat náhradní ramínka i ozdobná ramínka různých barev i materiálů.

Tip: V případě, že se vám zařezávají ramínka, jsou příliš úzká a nemáte již prostor pro jejich natažení, pak bude potřeba změřit opakovaně vaše míry a vybrat správnou velikost. Pomoci vám může náš návod, jak vybrat správnou velikost podprsenky.