Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Prodloužení podprsenky

Prodloužení podprsenky

Je vám vaše podprsenka těsná? Zřejmě jste sáhla po nevhodném kousku, který je mimo vaše míry. Prodloužení podprsenky je dnes již běžnou záležitostí, a proto v sekci doplňky najdete vše pro prodloužení obvodu podprsenky, ale i další dámské doplňky k podprsenkám, které by každá žena měla mít při ruce pro nenadálé situace.

Vše pro úpravu podprsenky

Ať je vám podprsenka malá či velká, v našem e-shopu najdete vše potřebné pro rychlou úpravu. Vybrat si můžete prodloužení obvodu zapínání podprsenky, náhradní i ozdobná ramínka k podprsence z různých materiálů, stahovací spony nebo pokud jste shodila nějaké to kilo a obvod podprsenky je vám naopak velký, máme pro vás pásek pro snížení obvodu podprsenky. Vše na jednom místě.

Dejte sbohem zařezávání ramínek

Zařezávají se vám ramínka od podprsenky? V tom případě, jste si zřejmě vybrala špatnou velikost. Ramínka totiž „rostou s podprsenkou“ a to jak délka, tak šířka ramínek (velmi jednoduše řečeno). V našem e-shopu si můžete vybrat náhradní ramínka i ozdobná ramínka různých barev i materiálů.

Tip: V případě, že se vám zařezávají ramínka, jsou příliš úzká a nemáte již prostor pro jejich natažení, pak bude potřeba změřit opakovaně vaše míry a vybrat správnou velikost. Pomoci vám může náš návod, jak vybrat správnou velikost podprsenky.