Podprsenky nadměrné velikosti

Nabízíme podprsenky všech velikostí od 65A do 120G. Vyberte si z mnoha druhů (vyztužené, měkké, polovyztužené, korzety, podprsenky velké velikosti bez kostic, mateřské) pro menší i větší poprsí. Nabízíme kvalitní podprsenky pro velká prsa. Nezáleží na tom, jak velká prsa máte nebo kolik je vám let. Vždy mohou mít vaše ňadra dokonalý tvar. Stačí vybrat vhodnou podprsenku a správnou velikost. U všech podprsenek naleznete tabulku velikostí a pokud si nejste jistá, pak pro vás máme připraven detailní návod, jak vybrat správnou velikost podprsenky.

Krajkové, push up i vyztužené podprsenky pro větší poprsí

Náš obchod je místem, kde najdete podprsenky pro větší poprsí pro různé příležitosti, hodící se pro každou situaci. Jemné, krajkové modely podprsenek, sportovní topy, push-up i vyztužené a také pro kojící maminky. To je jen malý výčet naší nabídky. Poskytneme velký výběr velikostí, střihů a odstínů barev tak, aby každá žena našla tu pravou podprsenku, splňující její očekávání. Seznamte se s naši pestrou nabídkou, která uspokojí i náročnější klientky.

Náš Tip: Často to slýcháváme od žen s velkým poprsím, které si oblékají nevhodnou velikost podprsenky. V jejich případě vyztužený košíček může na oko lépe formovat a do určité míry lépe držet prsa než měkký model podprsenky. Věřte, že Váš dekolt bude vypadat mnohem dokonaleji ve správné velikosti měkké podprsenky pro velká ňadra než v nevhodné vyztužené, která prsa jen deformuje. 

Zároveň souhlasíme, že v závislosti na preferencích každé ženy, může i správně vybraná vyztužená podprsenka udělat velkou parádu.