Dnes doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu zdarma!

Podprsenky nadměrné velikosti

Nabízíme podrsenky všech velikostí, od 65A do 120G, druhů (vyztužené, měkké, polovyztužené, korzety, mateřské a další). Kvalitní podprsenky pro velká prsa. Nezáleží na tom, jak velká prsa máte nebo kolik je vám let. Vždy mohou mít vaše ňadra dokonalý tvar. Stačí vybrat vhodnou podprsenku a správnou velikost. U všech podprsenek naleznete tabulků velikostí, ale pokud si nejste jistá, ozvěte se nám a společně tu správnou velikost najdeme. 

Náš obchod je místem, kde najdete podprsenky pro různé příležitosti, hodící se pro každou situaci. Jemné, krajkové modely, sportovní topy, push-up i vyztužené a také pro kojící maminky. To je jen malý výčet naší nabídky. Poskytneme velký výběr velikostí, střihů a odstínů barev tak, aby každá žena našla tu pravou, splňující její očekávání. Seznamte se s naši pestrou nabídkou, která uspokojí i náročnější klientky.

Často to slýcháváme od žen s velkým poprsím, které si oblékají nevhodnou velikost podprsenky. V jejich případě vyztužený košíček může na oko lépe formovat a do určité míry lépe držet prsa než měkký model podprsenky. Věřte, že Váš dekolt bude vypadat mnohem dokonaleji ve správné velikosti měkké podprsenky, než v nevhodné vyztužené, která prsa jen deformuje. 

Zároveň souhlasíme, že v závislosti na preferencích každé ženy, může i správně vybraná vyztužená podprsenka udělat velkou parádu.