Dnes doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu zdarma!

Spodní prádlo a podprsenky Kinga

Charakteristický design spodního prádla Kinga je zákaznicemi oceňován více než 20let. Značka Kinga je zárukou nejvyšší jakosti, kterou potvrdilo i několik udělených ocenění. Mezi něž patří stříbrný a zlatý (dvakrát) Vavřín spotřebitele, certifikát Fair Play a hlavní cena Fashion Website Awards v kategorii spodní prádlo.

Použité látky ocení především ženy, které mají rády jemnost. Látky pocházejí z Rakouska, Itálie a Francie a to od renomovaných firem s certifikáty. Díky jemným francouzským krajkám, hebkému a žakárovému saténu, jemnému úpletu a originálním látkám je spodní prádlo Kinga neobvykle příjemné, elegantní a přitažlivé ženskému tělu.

Značka Kinga klade velký důraz na jakost a ušití, proto celá produkce probíhá výlučně v Polsku. Jako jedna z mála firem může své produkty hrdě označit „Vyrobeno v Polsku“. Inspiraci pro nové kolekce čerpá mimo jiné z Veletrhu spodního prádla, plavek a plážového oblečení v Paříží (Salon International de la Lingerie).

Příkladem krásné podprsenky Kinga může být úchvatný model Festival - krásný kousek z jemné, postříbřené tkaniny. Vypadá velmi stylově a elegantně. Vrchní část košíčků je hladká, spodní zase zdobí krajka v atraktivní korálové barvě. Model pro ženy, které se chtějí cítit výjimečně. Vyztužené košíčky jsou doplněny odnímatelnými push-up vycpávkami. Vytvoří plný a krásně kulatý dekolt, který se bude jevit jako větší. Ramínka lze nejen regulovat, ale také odepnout. Obvod je elastický, krajkový. Mezi košíčky je ozdoba. Opravdová perla mezi podprsenkami.