Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Spodní prádlo a podprsenky Kinga

Charakteristický design spodního prádla Kinga je zákaznicemi oceňován více než 20let. Značka Kinga je zárukou nejvyšší jakosti, kterou potvrdilo i několik udělených ocenění. Mezi něž patří stříbrný a zlatý (dvakrát) Vavřín spotřebitele, certifikát Fair Play a hlavní cena Fashion Website Awards v kategorii spodní prádlo.

Použité látky ocení především ženy, které mají rády jemnost. Látky pocházejí z Rakouska, Itálie a Francie a to od renomovaných firem s certifikáty. Díky jemným francouzským krajkám, hebkému a žakárovému saténu, jemnému úpletu a originálním látkám je spodní prádlo Kinga neobvykle příjemné, elegantní a přitažlivé ženskému tělu.

Značka Kinga klade velký důraz na jakost a ušití, proto celá produkce probíhá výlučně v Polsku. Jako jedna z mála firem může své produkty hrdě označit „Vyrobeno v Polsku“. Inspiraci pro nové kolekce čerpá mimo jiné z Veletrhu spodního prádla, plavek a plážového oblečení v Paříží (Salon International de la Lingerie).

Příkladem krásné podprsenky Kinga může být úchvatný model Sophie BC-676. Pokud máte ráda polovyztužené podprsenky, tak tato by vám neměla ujít. Košíčky jsou hladké, kombinované se síťovinou. Díky perfektnímu střihu pomáhají ňadra přizvednout a vytvarovat. Vrchní linie ňader pod síťovinou lehce prokoukne. Kostice přiléhají a ňadra zakulacují. Obvod pevně přiléhá a díky elastanu se zároveň přizpůsobí. Ramínka lze regulovat, nemůžete je ale odepínat. Takto je zaručena pevnost a stabilita celku. Sophie Vám padne do oka a dodá vašemu dekoltu žádaný tvar.