Tanga

Tanga

Jsou krásná, sexy, a přitom velmi nenápadná. Proto jsou tanga tak oblíbená mezi ženami i jejich partnery. A na výběr je opravdu z nepřeberného množství různých materiálů, barev i střihů. Máte raději nízká, hodně vykrojená nebo třeba mini tanga? U nás najdete dámská tanga pro každou příležitost. Zamilovali jste si decentnější brazilky, co zakrývají jen část zadečku? Radost vám udělají krajkováprůhlednáhladká i pohodlná bavlněná tanga i brazilky.

Tanga pro každou příležitost

Krajková tanga jsou vhodná pro romantické chvíle i každodenní nošení. Tanga na ženách vypadají jednoduše sexy. Nechají vyniknout zadeček a zvýrazní křivky vašeho těla. Rozlučte se s nevzhlednými faldíky a zvýrazněte svou krásu a smyslnost. Mini tanga jsou určena pro odvážné ženy, které se nebojí ukázat více a zakrýt méně. Vhodné pro ty, co se nebojí být sami sebou.

Dámská tanga nebo brazilky?

V naší nabídce najdete také brazilky s vysokým pasem i luxusní brazilky, pro výjimečné chvíle. Vyberte si z mnoha barevných variant, materiálů i velikostí. Brazilky jsou určeny pro každou postavu. Speciální střih brazilek zaručuje maximální pohodlí. Lem kalhotek je ukončen v půli zadečku a díky tomu vám padnou jako ulité. Zároveň se vyhnete nepříjemnému zařezávání kalhotek.

Náš TIP: Tanga si oblékněte vždy pod upnuté oblečení. Jen tak budete mít jistotu, že se vám pod ním nebude rýsovat spodní prádlo. Toužíte po rafinovanějším střihu? Pak jsou pro vás ty pravé takzvané brazilky. Snoubí pohodlí s přitažlivým vzhledem.