Gelová podprsenka

Pro ženu, která se přímo nezaměřuje na sledování trendů, se v obchodech objevuje stále více překvapujících novinek. Jednou z nich je i revoluční technologie výroby spodního prádla, které by mělo splňovat všechny vaše požadavky – gelové podprsenky.

Rozhodně si nepředstavujte slizké, téměř sci-fi provedení podprsenky, které se vám přilepí na tělo a už je nikdy nesundáte.

Jak se tedy v zásadě liší gelová podprsenka od klasické, která má své pevné místo v každé šatní skříni?

Hlavním rozdílem jsou gelové vycpávky, kterými je většina podprsenek vyztužena. Ty by měly zaručit optické zvětšení poprsí, ale hlavně přirozený vzhled a zakrytí nedokonalostí vašeho dekoltu.

Většina gelových podprsenek je od těch běžných naprosto k nerozeznání, jelikož silikonové vycpávky jsou často obšity textilním materiálem. Samotný gel však pomáhá jako výstuž poprsí, formuje ho a dodává mu přitažlivější vzhled. Právě proto se můžeme setkat i s kolekcemi plavek, které gelu využívají.

Mnoho žen preferuje gelovou podprsenku pro nošení do společnosti, díky silikonu je totiž téměř neviditelná a hodí se tedy pod jakékoli formální šaty. Při použití gelové podprsenky tak můžete nosit oblečení s odhalenými zády nebo bez ramínek.

Gelové podprsenky se rychle dostávají do povědomí žen, a také proto si dnes můžeme vybrat z mnoha variant. Na trhu není problém sehnat gelové podprsenky v bezešvém provedení, s elegantní krajkou nebo výrazným push-up efektem. Právě proto si pomalu dobývají srdce každé ženy toužící po luxusu.