Spodní prádlo Cornette

cornette-logoCornette je značka polského spodního prádla pro ženy, muže a děti. Díky krásnému designu, spolupráci s nejlepšími designéry a nejvyšší kvalitě použitých materiálů se značka Cornette těší vynikající pověsti a je uznávána i těmi nejnáročnějšími zákazníky. Správná obchodní taktika a výše zmíněné vlastnosti spodního prádla Cornette učinily z této značky pro mnohé synonymum luxusu. Používání originálních a jedinečných vzorů z nás dělá atraktivního lídra a odborníka na navrhování nočního a denního oblečení. Náš sortiment zahrnuje: boxerky, pyžama, trička, kalhoty, plavky a ponožky. Každá kolekce zdůrazňuje individualismus, eleganci a třídu. Za zmínku stojí dokonale sladěná trička zdůrazňující krásu mužského těla. Boxerkám dominují moderní střihy a inovativní barevné kombinace. Konstrukce se vyznačuje jemnou, plošně spojenou gumou v tunelu, prostorovým klínem, spojením plochým švem a netlakovou úpravou nohavic. Anatomické střihy zaručují skutečné pohodlí a lycra přidaná k bavlně zajišťuje měkkost a odolnost úpletu. Pyžamo poskytuje pocit pohodlí, tepla a zdravého spánku.  

Poslání společnosti: Být nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším výrobcem denního a nočního prádla na polském, evropském a světovém trhu. 

Díky vysoké kvalitě a inovativnímu designu se naše výrobky těší neměnné důvěře zákazníků nejen v Polsku, ale i v dalších zemích, kde úspěšně získáváme nové zákazníky. S Cornette výrobky jsou spokojeni zákazníci nejen z Polska, ale také z Německa, Francie, Španělska, Velké Británie, Slovenska, České republiky, Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Litvy, Lotyšska, Estonska a Moldavska.