Bílé plavky

Bílé plavky jsou určeny především pro mladé lidi. Mládí je totiž symbolem čistoty a nevinnosti, což jsou typické vlastnosti pro bílou barvu. V bílé barvě je navíc ukryta dokonalost, a proto si plavky bílé barvy často vybírají lidé, v jejichž životě převládá perfekcionismus. Jelikož jsou bílé plavky symbolem dokonalosti, měli by si je vybírat lidé, kteří mají i dokonalou postavu (především ze svého pohledu).

Bílé tankiny, monokiny i variabilní spodní a vrchní díly bílých plavek

Jestliže jste žena, která miluje být středem pozornosti, bílé plavky jsou pro vás jako stvořené. Vybrat si můžete bílé monokiny, tankiny, dvoudílné bílé plavky, spodní díly v podobě brazilek, kalhotek s vysokým pasem nebo svůdná tanga i vrchní díly v bílé barvě. Vyberte si dámské plavky v bílé barvě a buďte neodolatelná.

Bílé plavky optický zvětší vaše přednosti

Bílá obecně totiž zvětšuje prostor, a proto se můžete při volbě plavek bílé barvy setkat s tím, že bude vaše postava opticky zvětšena. Proto by bílé plavky neměly vybírat ti, kteří jsou se svojí postavou nespokojeni a snaží se zhubnout. Bílá barva plavek vás totiž dokonale oklame a vy si budete připadat ještě objemnější, než jste ve skutečnosti. Navíc na sebe bílé plavky přitahují pozornost, a proto by je měl oblékat jen ten, kdo je se sebou spokojen a komu nevadí pohledy spousty očí.

Pro jaký typ pokožky se hodí bílé plavky

Z pohledu typu pokožky a její schopnosti získávat opálení, jsou plavky bílé barvy vhodné pro všechny. Lidé, kteří mají světlou pokožku a velmi těžko získávají hnědé opálení, ocení bílé plavky proto, že taková barva plavek bude spíše neutralizovat jejich světlé tělo. Osoby, které snadno získávají zlaté opálení, však také ocení bílou barvu plavek. Na jejich těle budou bílé plavky totiž působit jako skvělý kontrast a jejich opálené tělo tak více vynikne. Celkově jsou tedy bílé plavky vhodné pro mladé lidi, kteří jsou spokojeni se svojí postavou, jsou rádi středem pozornosti a vyznávají spíše klidný a nevinný život.